Napisz do nas

Twoje dane:

Wiadomość

Twoja wiadomość została wysłana poprawnie Close this notice.
8 lat ago · by · 0 comments

O nas

Grupa Gremium jest połączeniem doświadczenia i wiedzy osób, które działają w branży finansowej od wielu lat. Każdą sprawę traktujemy z najwyższą starannością. Poprzez analizę sytuacji finansowej Klientów, pomagamy w wyborze najlepszego rozwiązania, które spełni wymagania naszych Klientów. Celem naszej działalności jest pomoc w finansowaniu nieruchomości, środków trwałych oraz w doborze ubezpieczeń. Pozyskujemy dla klientów szybkie formy finansowania takie jak kredyt gotówkowy oraz produkty kredytowe dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz  małych i średnich firm.

Cel i wizja grupy Gremium:

Naszą misją jest dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań finansowych oraz zabezpieczeniu ubezpieczeniowym w przypadku wszelkiego rodzaju szkód. Tak określona misja znajduje swoje umotywowanie w kompetencjach, jakimi dysponują eksperci grupy Gremium.

Wizją Gremium jest zbudowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami opartych na zaufaniu oraz profesjonalnym podejściu do oferowanych usług pozwalających zbudować bezpieczeństwo finansowe i ubezpieczeniowe naszym kontrahentom.

Read more

Oferta dopasowana do Ciebie

Analizujemy i pomagamy w wyborze najlepszego rozwiązania, które spełni wymagania naszych Klientów. Każdą sprawę traktujemy z najwyższą starannością.

Biuro Gremium

ul. Dowborczyków 34
lok. 204-205
90-019 Łódź

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Od poniedziałku do piątku
W godzinach 9:00 - 17:00