Napisz do nas

Twoje dane:

Wiadomość

Twoja wiadomość została wysłana poprawnie Close this notice.
5 lat ago · by · Możliwość komentowania Kredyty Formularz została wyłączona

Kredyty Formularz

Wypełniając formularz postaraj się uwzględnić w opisie następujące dane:

  • cel kredytu
  • kwota kredytu
  • wysokość wkładu własnego
  • informacja o dochodach oraz źródło
  • wiek kredytobiorcy
  • obecne zobowiązania i obciążenia finansowe (rodzaj, kwota udzielona, aktualna kwota do spłaty, wysokość raty, data udzielenia)

Dzięki tym informacją stworzymy dla ciebie najkorzystniejszą ofertę.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do marketingu produktów i usług firmy GOLDEN CAPITAL PRZEMYSŁAW KACZMAREK ( zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych); dla realizacji tych celów zgoda obejmuje również przetwarzanie danych osobowych w przyszłości jeśli nie zmienia się cel przetwarzania.

Wyrażam zgodę na składanie oświadczeń i przekazywanie informacji przez GOLDEN CAPITAL PRZEMYSŁAW KACZMAREK także przy użyciu telefonu lub innego telekomunikacyjnego urządzenia końcowego, jak również na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na podany adres poczty elektronicznej (również w celu marketingu bezpośredniego).

Read more

Oferta dopasowana do Ciebie

Analizujemy i pomagamy w wyborze najlepszego rozwiązania, które spełni wymagania naszych Klientów. Każdą sprawę traktujemy z najwyższą starannością.

Biuro Gremium

ul. Dowborczyków 34
lok. 204-205
90-019 Łódź

Kontakt z nami

E-mail: biuro@gremium.info.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00